Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
eren=mel
Misafir

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: erenin krdeşi olmak istiom   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 08, 2008 1:16 pm

Gerçekten erenin kardeşi olmak çoooook isterdim acayip kıskanndım bende istiom kardeşi olmak hemde çoookk Embarassed Razz kiss kiss
melek
Misafir

MesajKonu: bilmem   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 08, 2008 8:06 pm

yaa arkadaslar nasil erenin kardesi 2 gün kücük olsun güldürmeyin ya o asadaki foto esen abla iste be iki gün olamaz yaa esen daha kücük yane 18 mi neydi öyle felan hahah sizde ama haa bide cemrenin kardesi dila hepsi1 deki arzuydu yaa sizin haberiniz varmiydi
yoshy
Misafir

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 3:33 pm

iyi de bizim bile msn lerimiz varken onların nasıl olmaz bi kere eren in msn adresi şu
eren.bkc.gh@hotmail.com
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 5:59 pm

esen demiş ki:
Ben sahtekar değilim sewgili admin deniz anladın mı beni?
İstediğinize msn verebilirim.
Kameramda var.
Hepsininde ayrı ayrı msn adresleri var.
Onlar istese bunun gibi 1000 tane site kurarlar.
Üstelik bunlar ücretsiz aptal forumlar.
Benim bile bu tür salak forumlara adım attığıma şükür edin.
Çünkü ablamlar asla gelmez.
Şebnem abla yönetmende kesinlikle internet yolu ile sizin gibi gerizekalılara ulaşmalarına müsade edemez.
Sizin daha kondere gelecek paranız bile yok.
Bilgisayarıda çaldınız heralde dükkandan.
Sabıka kaydınızda varsa tam olur yanii hiç şaşırmam.
Hepiniz sersemsiniz ya cidden üzülerek söylüyorum ama tebrik ederim.
Ablamın ve diğerlerinin sizi seveceğini nasıld düşündünüz anlamıyorum gerçekten?
Bu sadece rüyada olur anladınız mı beni?
Ancak siz sümüklü salaklar sevebilirsiniz onları.
Sizi budala ve beleş sitenizle baş başa bırakıyorum.
Ablam ve şebnem abla bu foruma girdiğimi ve yalan yanlış foto koyduğunuzu görse çok kızardı.
Salaklar..

kimse bu esen olduğunu idda eden ama ben dahil hiç kimsenin inanmadığı ve umursamadığı gerizekalının gönderdiği metine kimse göz atmamış bende şimdi gördüm ve çok sinirlendim ne oluor esen hanım?
tabi siz sadece gerizekalı bir sahtekar değilseniz..
öncelikle bizimle düzgün konuşun tamam mı?
biz ne sana nede hepsi grubuna gelin sitemize demioruz..
bu foruma kimse zorla gelmioo
seni çok kötü ederim haberin olsun pişman olursun bu sözlerine..
sen kim oluosun anlamıorum..
gerçekten onların kardeşi olsan bile bizimle bu şekilde konuşamazsın.
biz sitemizde memmunuz tamam mı?
evet bizi sitemizle baş başa bırak defol git gerizekalı salak!
haddini bilmiosun sen!!
senin biricik ablaların bizim paramızla ekmek kazanıo senin haberin yok yada o küçük beynin basmıyo galiba?
oraya gelirsem çok gzel basar ama biliosun dimi?
sakın bi daha buraya gelme...
şebnem ablanda eren ablanda napıosa yapsın cicim hadi bas git elimde kalma!
seninde msn ni falan istemiyorum bu forumda..
gelip bi yorum daha yazarsan IP numaranı bu siteden yasaklarım anladın mı beni salak?
kim sana verio bizimle bu şekilde konuşma hakkını sana?
herkez anasının karnından erenin kardeşi olarak çıkmıo hanfendi!
dünyada senin gibi havalı gıcık ve gerizekalı o kadar çok var kii!
senin esen olduğuna inanmıoruz!
defol git burdan hemennnn!!!!! sakın tekrar gelme fena olur!
gerizekalı salak yhaa

arkadaşlar sizede teşekkür ederim yaniii esen hanımın tüm yorumlarına cevap veriyorusunuzda bizi aşağılamasına sessiz kalıyorsunuz tebrik ederim walla aşk olsun ama yhaa!

yoshy sende yalan yanlış msn adresi vrme tamam mı?
artık forumda açık msn adresi vermeyi yasaklasam mı ne yapsam bilemiyorum valla!
insanların duygularıyla oynamayı bırakın!
kimse msn adresi eklemesin lütfen!
hepsi yanlış ve insanları kandırıyorsunuz yeter artık ya zaten sinir tepemde!
evet onlarında msn adresi vardır tabii özelliklede gülçin sölemiş msn miz var die ama bulamazsınız tamam mı?
kimse bilmiomuş kimsede adresleri yokmmuşşş!
boşuna sevinmeyin!

melek sana gelincede eet öle sölentiler varmış ama cemre kendi konuştu o değilmiş!

gidip cemre bölümüne bak kardeşi ile cemrenin resimlerini koydum!
kardeşi arzu değilmiş!

üstelik burası eren bölümü yha cemre ile ne ilgisi var!

çileden çıktım artık size yetişemiyorum!

eren ve kardeşi arasındada 2 yaş varmış kardeşi ondan büyükmüş!
reklam seslendiriomuş bu kadar!!!! 23 yaşında ablası varmışşş! off
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
hilal_er
Misafir

MesajKonu: erenin kardeşi esen   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 7:44 pm

msn leri var ama ben erenin kardeşi nin bu olduğuna inanmıyorummm confused confused confused
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 7:55 pm

tabiki değil canım kimse inanmıo ve inanıp aptal biri gibi olmamalı.
çünkü o kişi esen değil ve insanları gülerek-eğlenerek kandırmak istioo.
ama asla başaramaz tabii bu bizim aklımıza bağlı ve ben hepinize güweniorum arkadaşlar smile
yoshy__a
Misafir

MesajKonu: grup hepsinin msn adresi   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 9:09 pm

arkadaşlar grup hepsi beyaz şowa çıktıgı zaman bizim msn adresimiz yok sizi kandırıyorlar onlara inanmayın demişti
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 11:12 pm

ewet bnde bunu anlatmak istiorum chesy var ama sadece yaseminin ve gülçinin kişisel msn adresleri varmış ama kimse bilmiomuş hayranlarından!

cemre ve erenin yokmuş + ortak bir msn adresleri varmış ama ekli olan kişiler menejerlerinin e-mail adresleriymiş bilginize sunarım.

umutlanıp msn sormayı ve msn yazmayı bırakın chesy
senanur
Misafir

MesajKonu: inanmıruz   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 5:00 pm

bunlara inanmıyoruz herkes verio sorada açıo ole msn inanmyorum bn açıkçasısizlerde inanmayın çoqq kötü bi yalan bu ole bi msn yoqq angry. angry. tongue tongue
BEGÜM
Misafir

MesajKonu: arkadaşımı destekliorm   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 5:04 pm

[url] dovencadikız arkadşıma katılıyorum öyle msne adresi verip insanları kandırıyorlar böyle şeylere sinir oluyom yaa:)
dovencadikız angry. angry. babi7 affraid affraid
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 6:45 pm

arkadaşlar 10 kere söledim zaten bundan sonra msn adresi vereni silicem tmm mı hiçbiri doğru değil!

insanları umutlandırıp kandırmaktan vazgeçin!
meyra
Misafir

MesajKonu: hepsi1   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 10:10 pm

canim hepsim hepsi ccok sevdim 5 yaschinda bile ama sis ne yaptinisa inanmiyorum esen bakici yalan inanmayin arkadaschlar dovencadikız geek dewils fsdh;İDj chesy dovencadikız dovencadikız dovencadikız dovencadikız dilcikarma dilcikarma hıim kiss
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 14, 2008 8:44 pm

elbette arkdaşlar arkadas smileyi
asu_yosh
Misafir

MesajKonu: ---------   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 15, 2008 4:06 pm

arkadaşlar bende bu siteye üye olmak istiyorum fakat nerden yapacagımı bilmiyorum bana yardım ederseniz sewinirim... şimdiden tsklre
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 15, 2008 11:11 pm

cnm çok basit Home Portal Calendar yazan bölmelerde arkadas smileyi
Yoshy
Misafir

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 24, 2008 12:28 pm

esen bakıcının büyümüş hanii irenççç affraid affraid affraid
kübra
Misafir

MesajKonu: sevgi   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 02, 2008 12:27 pm

seni çok seviyorum eren bakıcıarkadas smileyi canım ablam
kübra
Misafir

MesajKonu: herşey   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 02, 2008 12:33 pm

canım eren bakıcı ben seni çok seviyorum yani nilay yıldız ve b.kübra seni çok seviyor kardeşine slm gönderirmisin:kisies: seni seviyoruz

yapan nilay yıldız ve kübra aksu
dizideçok başarılıydın eren ve arkadaşları ama ençok eren bakıcı güzel rol yaptısprsn eren
enes yıl
Misafir

MesajKonu: seni seviom   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 02, 2008 5:35 pm

slm nbr kızlar sizi sikmek istiom lan gel göte verm confused arkadas smileyi cheers
06461456
Misafir

MesajKonu: hepsi   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 5:08 pm

Embarassed ssssssseeeeeeeeeeeeeeeçlllllllllllllllllllllllllfvghftrdftdtyhfhjgfvdncgfvevfvdf
sahil
Misafir

MesajKonu: eren ve gülçin   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 1:23 pm

eren ve gülçini çok seviyorum ama kardeşlerinin resimlerini bulamıyorum
SAHİL
Misafir

MesajKonu: EREN VE GÜLÇİNİN SEVGİSİ   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 12, 2008 1:26 pm

BEN MİSAFİR DEĞİLİM TAM TERSİ EV SAHİBİYİM BURAYA ÖYLE YAZILMASIN ern gülçin cemre ve youshıyı çooook hemde kelimelere dökemeyecek kadar çok seviyorum.herkesten çok.öpüyorum canlarımı......
cierien
Misafir

MesajKonu: hepsi 11111111   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 27, 2008 9:50 pm

ben hepsi 1 hastasıyım kanal 7 çıkıp oyun oynucaz hepsi izleyin haftaya perşembe:d
ceroşş
Misafir

MesajKonu: ya ben misafirim ama hezamn gelirim alın beni aranızaaaaaaaa   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 27, 2008 9:57 pm

[img] hhh bakın fazagimm ama ok girerim:d Laughing ben hepsinin hastasıyım yanibiz haftaya kanal 7 de göster knedinide çıkcaz hepsi oynucaz izlein I love you
sen
Misafir

MesajKonu: evet   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 26, 2008 12:57 pm

slm
nasılsınız
kızlar

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-