Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!

2 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! Empty
MesajKonu: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPtsi Kas. 12, 2007 7:43 pm

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! Ereninkardesiesenva0

İşte erenin her mesajında esoşum die söz ettiği meşhur küçük prensesi sirit yani çok sewdiği kız kardeşi gzkrıp dikkat ederseniz onunda ablası gibi ben'i var. ablasına benzior smile
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
ereninaşkısı
Foruma Alışan Hepsici
Foruma Alışan Hepsici
ereninaşkısı

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyÇarş. Ara. 19, 2007 6:36 pm

bak bunu ilk defa duydum
erenim_e
Misafir

MesajKonu: eeerrrrrrrrreeeeeeennnnnnn   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPtsi Ara. 31, 2007 8:30 pm

[i]bende biliyodum ama hiç görmemiştim confused confused Exclamation Question
EREN VE
Misafir

MesajKonu: LÜTFEN BİRİNİZ CEVAP VERİN KONU İLE İLGİLİ DEĞİL AMA   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPerş. Ocak 10, 2008 5:53 pm

ARKADAŞLAR BEN BURDA MİSAFİRİMDE BEN BURAYA ÜYE OLMAK İSTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDERMİSİNİN ZBEN ÜYE OLMAYA ÇALIŞIYORUM KULLANICI ADIMI VE ŞİFREMİ GİRİYORUM YANLIŞ KULLANICI ADI GİRDİNİZ YA DA YANLIŞ ŞİFRE GİRDİNİZ DİYO LÜTFEN YARDIM EDİN ÖZÜR DİLERİM KONU İLE İLGİSİ YOK AMA LÜTFEN
İDİL
Misafir

MesajKonu: YANLIŞ   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyCuma Ocak 18, 2008 10:49 pm

YHAA BU ERENİN KARDEŞİ DEĞİL Kİİ ONU KARDEŞİ HEM DİZİDE OYNADI HEMDE KÜÇÜK DEĞİL KENDİSİNDEN 3-4 YAŞ KÜÇÜK SADECE SİZ ONUN MSN SİNİ EKLEYİN ONDAN KARDEŞİNİN RESMİNİ İSTEYİN GÖNDERİO MSN ADRESİ:CMR_KMR_ERN_BKC@HOTMAİL.COM
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPtsi Ocak 21, 2008 6:51 pm

EREN VE demiş ki:
ARKADAŞLAR BEN BURDA MİSAFİRİMDE BEN BURAYA ÜYE OLMAK İSTİYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDERMİSİNİN ZBEN ÜYE OLMAYA ÇALIŞIYORUM KULLANICI ADIMI VE ŞİFREMİ GİRİYORUM YANLIŞ KULLANICI ADI GİRDİNİZ YA DA YANLIŞ ŞİFRE GİRDİNİZ DİYO LÜTFEN YARDIM EDİN ÖZÜR DİLERİM KONU İLE İLGİSİ YOK AMA LÜTFEN

canım ilk başta konu dışında soru sorman önemli değil sitemizi sevmene çok mutlu oldum ancak giriş yapabilmen için msn adresine gelen aktivasyon mailini onaylaman gerek! 43hjv46uj

İdil canım sana gelincede rica ederim sitede açık msn adresi werme..
Bu resim bir çok internet sitesinde boy gösterdi ve eren hep küçük esoşum die söz etti üstelik bu resim kendi resmi web adreslerindede var cnm girip bakabilirsin istersen.. sanırım herkez erenin kardeşi olamk isterdi tyehjte ben çok isterdim kıskandım walla eseni gzkrıp
melis
Misafir

MesajKonu: esen   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyÇarş. Ocak 23, 2008 1:04 pm

yha ne diyolar erenin kardeşi ondan 2 yaş küçükmüş bu daha küçük öteki linklerde dahaa bügyük ve birlikte çektirmişler yani bu esen bakıcı değilllll
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyÇarş. Ocak 23, 2008 5:20 pm

canım belki küçüklüğü olabilir çünkü sonuçta bu resimleri ben çekmedim.

internette bulduğum şu an ki hali ise bu!

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! Gjuc8
şevval
Misafir

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPaz Ocak 27, 2008 9:24 pm

ben biliyordum ama neyi eren ablanın kardeşi olmadığını daha yeni bu sitede örrendin ben
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPaz Ocak 27, 2008 11:11 pm

cnm o zaman bizden öğreneceğin çok bilgi war. smile
cemre-ta
Misafir

MesajKonu: ilk defa duymak   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPtsi Ocak 28, 2008 7:45 pm

lan erenin kız kardeşi olduğunu yeni öğrendim ne güzel cemreyi her gün görüyodur bende bi kez görsem şu cemreyi I love you I love you I love you
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPtsi Ocak 28, 2008 8:58 pm

düzgün konuşursanız sewinirim! -lan demek argo konuşmak sitemizde serbest değildir! cemre-ta bilginize sunarım! erı758o
ceren
Misafir

MesajKonu: msn   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPerş. Ocak 31, 2008 8:24 pm

slm arkadaşlar ben size yasemin yürük ile eren bakıcı nın msn vericem.gruphepsi_eren-1984@hotmail.com bu eren bakıcı nın msn.guruphepsi_yasemin-1986@hotmail.com bu da yasemin yürük ün msndir.
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPerş. Ocak 31, 2008 8:43 pm

bunların doğru olduğundan emin olmamız mümkün değil!

kendiLerine hesap açıp insanLarı kandıran çok insan war..
eren_did
Misafir

MesajKonu: esen   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPerş. Ocak 31, 2008 11:20 pm

ben ce erenin kardeşi olabilir ama asla msn leri olamaz
ballı
Misafir

MesajKonu: esen bakıcı   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 10:01 pm

[b]arkadaşlar ben size bir şey söylüyüm diğer sitelerde eren in kardeşinin 20 yaşında olduğu yazıyor hatta beraber resimleri de var ve bu kız esen değil eminim
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPaz Şub. 03, 2008 5:31 pm

hmm merak ettim şimdi.. dilcikarma

o resmi bize gösterebilir misin? dnv
esen
Misafir

MesajKonu: saçma   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 12:06 pm

ya arkadaşlar size inanamıorum ya benm resmim 2side diğil neden yalan yanlış foto koyuyosunuz ya ya ablamın haberi olsa gerçekten çok kızar bi kere ablamlar ortak msn filan kullanmıolar ayrı msnleri var vede kimseye msn vermiolar çnkü yönetmenler vede şebnem abla :CEMRE ABLANIN ANNESİ ) izin vermiyor yasakkkkkkkkk kkkkk
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 1:12 pm

sana inanmamızı beklemiosun dimi?

kim bilir sen kaçıncı sahtekarsın?
YAĞMUR
Misafir

MesajKonu: BU ERENİN KARDEŞİ DEĞİL   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 2:06 pm

BU ERENİN KARDEŞİ DEĞİL.HEM ERENİN KARDEŞİ YOK.ABLASI VAR VE ONDAN 3-4 YAŞ BÜYÜK. I love you I love you I love you
sindy
Misafir

MesajKonu: msn   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 6:53 pm

bu msn ler doğrumu?
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 7:22 pm

msn adresleri doğru değil arkadaşlar kimse boşuna sevinip eklemesin!
kimsede birbirini kandırmasın sakın msn adresi gönderip insanları boşuna sevindirmeyin!

"Yağmur" erenin CD'de konuşmalarında kardeşi esen bakıcı olduğunu ve ona esoşum dediğini bizzat kendim okudum boş boş konuşma!
kardeşinin yaşını vermemiş ama internet alemi 20 yaşında olduğunu söylüyor anlıyor musun beni cnm?
2 resim verdim hangisi bilmiyorum!
anlatamıyorum sanırım resimleri çeken ben değilim her kafadan bir ses çıkıyor yeter artık ayol resim koyduğuma pişman ettiniz beni!
Gamze
Misafir

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 11:23 pm

vallaha bence erenin msnsi yok cunku hangi sitede bir erenin msnsini alsam hic acmiyorlar hepsi yalan !! ayricalikta eren abla bu siteyi gorsen sana yaziyorumki seni cok sewiyorum sen iyiki warsin sana hayranim beni senden baskasi daha cok sewemez !! optum eren abla kiss
gamze
Misafir

MesajKonu: esen bakici !!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptySalı Şub. 05, 2008 11:31 pm

ozaman sen kendi adresini wer bi konusallim camin war sa tabi !!! rolleyestg6.gif tmmi wer al sen benimkini simdiden yukle esen !! hhh
esen
Misafir

MesajKonu: Geri: Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!   Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!! EmptyPerş. Şub. 07, 2008 2:48 pm

Ben sahtekar değilim sewgili admin deniz anladın mı beni?
İstediğinize msn verebilirim.
Kameramda var.
Hepsininde ayrı ayrı msn adresleri var.
Onlar istese bunun gibi 1000 tane site kurarlar.
Üstelik bunlar ücretsiz aptal forumlar.
Benim bile bu tür salak forumlara adım attığıma şükür edin.
Çünkü ablamlar asla gelmez.
Şebnem abla yönetmende kesinlikle internet yolu ile sizin gibi gerizekalılara ulaşmalarına müsade edemez.
Sizin daha kondere gelecek paranız bile yok.
Bilgisayarıda çaldınız heralde dükkandan.
Sabıka kaydınızda varsa tam olur yanii hiç şaşırmam.
Hepiniz sersemsiniz ya cidden üzülerek söylüyorum ama tebrik ederim.
Ablamın ve diğerlerinin sizi seveceğini nasıld düşündünüz anlamıyorum gerçekten?
Bu sadece rüyada olur anladınız mı beni?
Ancak siz sümüklü salaklar sevebilirsiniz onları.
Sizi budala ve beleş sitenizle baş başa bırakıyorum.
Ablam ve şebnem abla bu foruma girdiğimi ve yalan yanlış foto koyduğunuzu görse çok kızardı.
Salaklar..

Erenin Küçük Kız Kardeşi Esen Bakıcı!!
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-