Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nick Değiştirme!!

YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: Nick Değiştirme!!   Nick Değiştirme!! EmptySalı Kas. 27, 2007 2:39 pm

arkadaşlar profilinize bakarsanız göreceksiniz üyelerin nick değiştirmelerine izin werdim bu kişisel bişe değiştirme gereği duyan kişiler olabilir die düşündüm ancak bunun yanı sıra bu fırsatı oyuncak gibi kötü değerlendirenler olur diede korktuğumu belirtmem gerek özel bir tenkit söz konusu değil kimse üzerine alınmasın bu sadece uyarıdır!! her nick değiştirme sonunda kimin kim olduğunu krıştırıyoruz bu nedenle her üyenin sadece 3 kez nick değiştirme hakkı var bu hakkı 3 ten fazla kullananların nick değiştirme izinleri ellerinden alınır ve nickleri eski haline döner bilgilerinize sunarım!! hıim
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
gülçin v
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: en güzeller   Nick Değiştirme!! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 7:21 pm

bence sizlerin içinizden engüzel iki kız gülçin ve eren ikiside bomba gibi çıtır güzel kıızlar arkadas smileyi

biz:gülçin ve eren nin adaşlarıyız
bilge
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: yorum   Nick Değiştirme!! EmptyPaz Nis. 27, 2008 11:45 am

[b][i] Razz Laughing ben ereni çok seviyorum onunla ilgili sürüsüyle msnm var senin msn ne nide istiyorum Arrow
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: Geri: Nick Değiştirme!!   Nick Değiştirme!! EmptyPaz Nis. 27, 2008 2:41 pm

bu konunun sizin grup hepsiye olan sevginizle ne alakası var anlamış değilim..? akıl var mantık var yani off off.. bilink msn adresi vermek yasaktır..! alakasız konularada ilgisiz mesajlar göndermek yasaktır..! unutmayın ve bir daha asla tekrarlamayın pls! babi7
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
yosun
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: hayranınım   Nick Değiştirme!! EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 9:23 am

slm
nbr
sizin hayranınızız tw sprsn tsklre tyehjte happy snii slkm
irem
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: gülçin ergül ile ilgili bir konu   Nick Değiştirme!! EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 5:08 pm

Crying or Very sad gülçin abla aydın kuş adasına gel gelemesen bir iki kez arane olur benim için lütfe I love you telefon numaram 6148754 cheers çok mutlu olurum
irem
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: mutlu olmam için gülçin ergül gelsin yada arasın   Nick Değiştirme!! EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 5:13 pm

[u] gülçin abla gelemeyeceksen aydın kuş adasına bir iki kez ara telefon numaram 6148754[/right] queen cherry I love you
berivan
Misafir

Nick Değiştirme!! Empty
MesajKonu: eren   Nick Değiştirme!! EmptyPtsi Ekim 26, 2009 12:54 pm

eren abla senı cok sevıyorum lutfen msnen adresını ver lutven her sıtenıze gırıyorum bulamıyorum ben 9yasın dayım Embarassed pale I love you Rolling Eyes No pale

Nick Değiştirme!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-