Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! Empty
MesajKonu: Avatar Boyutlarınız Yükseldi!!   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptySalı Kas. 27, 2007 2:28 pm

arkadaşlar avatar max kaldırma hacmi 16 KB olmaktan çıkıp 64 KB kadar artırıldı bu benim elimde olan bişe değil forumu kurduğum ana sitenin izni ile gerçekleştirdiğim bişe hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun güzel avatarlarınızı koyarsınız!! smile
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
nehir_da
Misafir

MesajKonu: tabi kide hepsi   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyC.tesi Nis. 05, 2008 11:47 pm

No No bu siteler ne yhaf hep aynı hep aynı artık farkılı bi resim istiyoz hadei cüzz

babi7 babi7 babi7
canser
Misafir

MesajKonu: yorum yazmak   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 4:25 pm

bir kere ben bu siteye dileğim olarak resim konmasını isterim çok az
resim var ama bence yinede güzel bir site resim koyarsanız cemre kemeri koyun lütfen nolur koyarsanız çok mutlu olucam çok ama çok mmmmmmükemmmmmmmmmmmmel bir site bravo cheers
sertap v
Misafir

MesajKonu: hepsi   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyPerş. Nis. 24, 2008 7:27 pm

merhaba arkadaşlar ben size bir msne adresi vercem ama kesinlikle msenenize yükleyim ama cemre abla ve eren abla kızmasın (hepsigrubu1999@hotmail.com) Razz Razz
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Avatar Boyutlarınız Yükseldi!!   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyCuma Nis. 25, 2008 5:36 pm

msn adresi vermek yasaktır!!
mesajınızı editliyorum..!
sitemiz hakkındaki güzel düşünceleriniz içinde çok tşk ederim. gzkrıp
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
yoshcik
Misafir

MesajKonu: hayranlarımıza   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 6:33 pm

arkadaşlar biz hepsi grubuyuz.buradan size ve tüm hayranlarımıza selamlar msn adresi hepimiz kullanmıyoruz ve bizmiş gibi davrananları ayıplıyoruz.sadece cemre ile yosh msn kullanıyor bn gülçin.bn ve eren amsn adresi kullanmmıyorz.sık rahatsız etmemek şartıyla veriyoruz :
hepsi-yasemin-1568@hotmail.com
hepsi-cemre-1568@hotmail.com
hakoliX
Misafir

MesajKonu: hepsimmmmmmm   Avatar Boyutlarınız Yükseldi!! EmptyCuma Haz. 06, 2008 10:27 am

[u]ya ben g.hepsiyi çoq seviyorum msn adreslerini istiyorum..
haykoliX Twisted Evil Razz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» messenger adresiniz avatar olsun :)