Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence

YazarMesaj
Hepsici
Misafir

ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence Empty
MesajKonu: ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence   ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence EmptySalı Kas. 20, 2007 7:47 pm

ortam güzel biraz daha çalışma sonucu eminim ki dahada güzel olur çok kötü değil ama çok güzelde değil sıcak bir ortam olmuş ama biraz fazla sade daha renkli ve cıvıl olabilir bunun dışında konu paylaşımları dahil herşey gerçekten çok güzel olmuş emeğinize sağlık bu arada ben selin 14 yaşındayım mersinde yaşıyorum dondurma

sprsn sprsn sprsn sprsn sprsn sprsn
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence   ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence EmptySalı Kas. 20, 2007 7:55 pm

sitemizi gezdiğin ve cevap gönderdiğin için teşekkürler selin henüz gerçekten acemi ve çok yeni bir forumuz 1-2 ay oldu burayı kuralı zaten fazla üyemizde yok ama zamanla dediğin gibi her konuda ilerleyip güzelliklere imza atacağımızı düşünüorum güzel düşüncelerin ve desteğin için çok teşekkür ederim.paneli kullanmakta biraz porblemlerim var yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum öğrendikçe elbette daha güzelleri olacaktır 2 aydır bura ile uğraşıyorum dediğim gibi acemiyim ve elimden geleni yapıyorum yakında daha güzelleri olacak tabii okulda olunca daha zor oluor sana tşkler selincim
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
tskler
Misafir

MesajKonu: Geri: ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence   ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 8:02 pm

çok güzel site sprsn 43q1 tsklre
Cemroliq
Misafir

MesajKonu: Geri: ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence   ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence EmptyPerş. Nis. 24, 2008 8:57 pm

cnm site güsel flnn ama çokk renkli olmus göz alıo biras daha sade yapabilirsin renkler durunca kötü de duruo bnden bi öneri sadece bnmde böle bi hazır forumum var hepsiyle ilgili ama bn senınkı gibi sitenin yazı tipini comic sans ms yapamıorm yardımcı olursan çok sevinirim;)

ortam güzel ama dahada güzel olabilir bence
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» erenin sesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii