Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepsinin Burcu!!

3 posters
YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Grup Hepsinin Burcu!! Empty
MesajKonu: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Kas. 12, 2007 7:38 pm

Grup Hepsinin Burcu Ve Özelliklerini Aşağıda Sıraladım!! dilcikarma

Cemre Kemer Kova Burcudur. hhh Bu Burcun Özelliği Enteresan Davranışları Ve Sıkı Konuşmasıdır.Her Türlü Konuda Verecekleri Mantıklı Ve Hazır Cevapları Vardır.Anlaşması Zor Kişiler Olduğu Gibi Tam Bir Temizlik Hastasılardır.Eğlence Onların Göbek Adıdır. hıim

Gülçin Ergül Akrep Burcudur.Akrep Burcu Genelde Tüm İnsanlarla Rahat Bir Konumda Anlaşabilir Ve Herkeze Çabukca Ayak Uydurabilir.Haklı Olduğu Durumlarda Kendini Savunmayı İyi Bilir.Sakar Ve Unutkan Oldukları Gibide Sewimli Ve Eğlencelilerdir.Çoğu Akrep İse Utangaçtır. mahcup Akrepler Özel Hayatı İle Ünlüdür. kiss Şıp Sewdi Oldukları Gözden Kaçmaz. neyse

Eren Bakıcı Boğa Burcudur. dewils Boğa Burcu İnsanları Mantıklı Akıllı Duygusal Ve Zor Seçim Yapan İnsanlardır.Her Zaman Bir Konu Üzerindeki Mantıklı Düşünce Ve Konuşmaları İle Övülürler!! biggrintq8. Kendilerini Savunmak Onlar İçin Kolaydır!! Sıkı Sözleri İle Karşısındaki Kolay Bezdirir.Hırslı Oldukları Gibi Tembel Oldukları Zamanlarda Vardır.Uykuya Ve Abur Cubura Düşkün Olan Boğalar Aşk Seçiminde Dikkatli Olurlar.Asil Bir Burç Olan Boğanın Temsilcileri Sewimli Ve Soğukkanlıdır. ok

Yasemin Yürük Terazi Burcudur. dondurma Bu Burcun İnsanları Yumuşak Ve Anne Ruhludur.Azimli Ve Sivri Dilli Olan Teraziler Aynı Zamanda Üzerlerinde 1000 KG Yük Taşıyor Gibi Durgundur.Arabalar Ve Çeşitli Spor Dalları İlgilerini Çeker.Özel Hayata Fazla Önem Vermezler.Güç Gerektiren İşlerin Uzmanı Her Zaman Terazidir. unsreda
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
Goktug58
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
Goktug58

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Kas. 26, 2007 9:55 pm

Tşk. cnmmm Cool ama hiç yay burcu olan yokkk Razz Razz
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Kas. 26, 2007 10:03 pm

evet bende yengeç burcuyum ama benim burcumdanda yok mahcup neyse canım h.g seni tekrar aramızda görmek çok güzel gzkrıp
Goktug58
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
Goktug58

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Kas. 26, 2007 10:05 pm

deniz demiş ki:
evet bende yengeç burcuyum ama benim burcumdanda yok mahcup neyse canım h.g seni tekrar aramızda görmek çok güzel gzkrıp
Rvet bazı aksaklıklar nedeniyle foruma katılamamıştım...Ama yine burdayım işe ::D =) :)
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Kas. 26, 2007 10:08 pm

tamam canım umarım bol bol online olup bizlerle konu ve bilgi paylaşımı yaparsın konu içinde sohbet olmasın hhh gidip kendini tanıtabilirsin hemen dilcikarma bu arada kendine avatar seçmeyide unutma cnm dondurma
ereninaşkısı
Foruma Alışan Hepsici
Foruma Alışan Hepsici
ereninaşkısı

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyÇarş. Ara. 19, 2007 7:30 pm

Goktug58 demiş ki:
Tşk. cnmmm Cool ama hiç yay burcu olan yokkk Razz Razz
sen yay mısın???? biggrintq8.
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPtsi Ara. 24, 2007 9:31 pm

ewet cnm o yay bounce aramıza hosgeldin bu arada slkm
kezocan
Misafir

MesajKonu: slm   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPerş. Ocak 24, 2008 7:26 pm

mrb ben yasemin yaqnin adım ben bütün hepsi bire bayılıyorum annamassınız ama içlerinden birinde yay burcu yok[i][b]
cemredel
Misafir

MesajKonu: cemrenin burcu neden yay degil   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPerş. Ocak 24, 2008 7:30 pm

offffffff bounce arkadaşlar cemrenin burcu neden yay degil sinir oldum sınır
angry.
cemredel
Misafir

MesajKonu: benim yeni gelmem   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyCuma Ocak 25, 2008 7:33 pm

slkm kızlar ben cemredelisi adımı söylemek istemiyorum daha yeni üye oldum biraz utanıyorum anladınızmı yani 44 Embarassed
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepsinin Burcu!!   Grup Hepsinin Burcu!! EmptyPaz Ocak 27, 2008 11:21 pm

mrb h.g arklar.. sirit

Grup Hepsinin Burcu!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-