Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?

2 posters
YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? Empty
MesajKonu: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPaz Kas. 11, 2007 7:56 pm

Hepsi ve 4 Yüz arasında adeta bir çekişme oluor gibi.. bunun nedeninin her iki grubunda aynı türden müzik yapması ve hayran kitlelerinin fazla olması.. acaba bu çekişme sözleri sadece bir dedikodunun söyleyişi mi yoksa gerçek mi? dnv dontkow

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? Hepsi78uytb4xg2wi7

Grup Hepsi kiss

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? 90378137oh1

4 Yüz kiss

Hangi grubun çok daha iyi olduğuna bizler karar vereceğiz.

Bu rakip konusu gazeteciler tarafından her 2 grup ilede konuşuldu ve aynı cevap alındı!!

Her 2 grup içinde bizler yorum yapamayız sadece halka çalışmalarımızı beğendirmek için uğraşıyoruz artık kimin daha iyi olduğu halka kalmış bizlere değil.biz rakip değiliz zaten önemli olan bunlarda değil önemli olan işimiz dedi. gzkrıp
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
dyg_ymr
Moderatör
Moderatör
dyg_ymr

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 9:36 pm

[b]bnce hepsi daha iyi cnkü 4 yüz biraz itici sirit
ben swee
Misafir

MesajKonu: hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Ara. 31, 2007 9:18 pm

kesinlikle hepsi daha ii görmüyormusunuz grup 4 yüz bütün hareketlerini grup hepsi den çalmış yaniiiiiiiiii sprsn hepsi 43q1
herkese tsklre w47
ir_em er
Misafir

MesajKonu: hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 10:57 am

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? Hepsihepsi kızlarını çok seviyorum hepsi çok güzeller:rtwy: eren :rtwy:cemre :rtwy:yasemin:rtwy:gülçin
ir_em
Misafir

MesajKonu: hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Ocak 12, 2008 11:00 am

43q1 snii
cemre ma
Misafir

MesajKonu: hepsi gibisi yok   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPaz Ocak 13, 2008 11:00 pm

tabi ki hEPSİ taklitçilerle işimiz olmaz.salak gibi davranıyorlar.birinde saymıştım61 HEPSİ 8 4 yüzdü
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Ocak 21, 2008 6:46 pm

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar bende size katılıorum eklh
eren_del
Misafir

MesajKonu: tabikide hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPerş. Şub. 14, 2008 9:16 pm

ark. bence hepsi neden dersen çünkü hepsi farklı 4 yuz farklıı [hepsi süper] [4 yuzzz]bilmem artık sunny sunny
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPerş. Şub. 14, 2008 9:29 pm

4 Yüz (süzler) özenti! fffag
erenjii
Misafir

MesajKonu: hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Mart 17, 2008 4:17 pm

tabikide hepsi daqa qüsel.......... us us
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Mart 17, 2008 8:00 pm

na na na! hepsi hepsi çok yaşa! sirit
[s]=[e]=
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyCuma Mart 21, 2008 9:58 am

bounce Arrow Wink Rolling Eyes Twisted Evil Evil or Very Mad Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing Cool Exclamation Question Idea Arrow Neutral Like a Star @ heaven Suspect I love you alien pale silent tongue pirat clown cyclops @ No cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry jocolor queen king farao rendeer santa geek scratch study elephant hhh sirit fffag angry. arkadas smileyi babi7
ÇOK GÜZELLİHARİKAA
HePSi*Gü
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyÇarş. Mart 26, 2008 10:02 pm

hepsi tabi ki ama bu sizin 4 yüze hakaret etmeniz anlamına gelmeeeeez
lütfen saygı duyalıım

hepsi 1 numara ciek
CeMrE
Misafir

MesajKonu: SÜPERR HEPSİİ   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 10:43 am

valla 4 yüz(süz) HEPSİ grubunna paspas olmazzzz 4 yüz(süz) kendilerini bişi sanıolar ama yanılıorr DÜNYANIN EN İYİ GRUBU HEPSİ ve tabikide hepsi grubundan cemreemmm onu çok seviom cemrem benim herşeyimmmm ciek ciek ciek
ceren
Misafir

MesajKonu: cemre   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 12:53 pm

c€mr€ s€n! çok s€v!yorum 4 yüze saygılar arkadas smileyi fffag
kübra
Misafir

MesajKonu: grup hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 2:46 pm

slm queen arkadaşlar ben kübra . tam bir hepsi hayranıyım özelliklede gülçin...
bana sorarsanız hepsi mi 400 mü diye ben hepsi derim...
by by gülçin ve hepsi hayranları..... ore us
yoshy
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 2:50 pm

wallahi süperde resim yokk angry. angry.

ama yoshye bayılıyomm drunken drunken drunken drunken

sprsn sprsn
merve
Misafir

MesajKonu: hepsi   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPaz Nis. 20, 2008 7:38 pm

[b]ya bencede hepsi daha güzel gülçin benim lolitam,cemre çikolatam,eren karemelim,yasemin ateşli kızılım! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
selda
Misafir

MesajKonu: hepsiye mesaj   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:39 pm

Hepsi sizi çoook seviyorum ama başta olmak üzere ereni seviyorum.
Sizide çok seviyorum ama eren benim gözümde daha başka olsun ama hepiniz çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk seviyorum. siz çok tatlı ve şekersiniz sizi seviyorum
ÖYKÜ
Misafir

MesajKonu: KIZLAR   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 8:36 pm

YASEMİN SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM MSN ADRESLERİNİZ VARSA NOLUR VERİN HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM AMA YASEMİNİ DAHA ÇOK SEVİYORUM YASEMİN SEN BENİM AŞKIMSIN YASEMİN ÖYKÜ I love you I love you I love you I love you I love you 43q1 43q1 43q1 sprsn sprsn sprsn
ÖYKÜ
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyPtsi Nis. 28, 2008 8:43 pm

YASEMİN SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM kiss kiss 43q1 43q1 43q1 w47 w47 w47 snii snii snii snii snii
sss
Misafir

MesajKonu: Geri: Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?   Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu? EmptyCuma Mayıs 30, 2008 2:36 pm

slkm gülçinim 43q1 sprsn

Hepsi ve 4 Yüz rakip mi oldu?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aleve neler oldu?
» Konserden Resimler