Grup Hepsi Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Club

~Grup Hepsi Severlerinin Buluşma Noktası~

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?

4 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Grup Hepsinin En Güzel Sesli Kızı Kim?
Gülçin
Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_lcap60%Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Eren
Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_lcap20%Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Cemre
Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_lcap20%Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Yasemin
Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_lcap0%Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
deniz
Administrator
Administrator
deniz

Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? Empty
MesajKonu: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPtsi Kas. 05, 2007 4:22 pm

Grup Hepsi'de En Güzel Sesli Kız Sizce Kim? scratch scratch

Aslında Ereni Çok Seviyorum Ve Gülçini Benim En Sewdiğim 2 Favorim Bunlar Ama Yaseminde Bana Çok Çekici Ve Sempatik Geliyor Eskiden Cemreyi Çok Severdim Ama Malesef Nedense Şu An Bana Çok Soğuk Ve İtici Geliyor Embarassed Neyse Hadi Oylayalım Bakalım Ne Yalan Sölim En Güzel Gülçin Sonrada Yasemin Bence!! :lol!: :lol!:
http://gruphepsifan.dynamicbb.com
~MrT~
Administrator
Administrator
~MrT~

Character sheet
Text Field:

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPtsi Kas. 26, 2007 11:52 pm

bence böyle hangisi diye bir ayrım yapmamak gerekir çünkü bunlar hepsi biri olmayınca bir bozukluk olucak haliyle yani hepsi birbirini tamamlıyor aslında ama acılmış gelelim söyleyene gülçin tıkladım nedense Razz güsel kıs ondan olabiler seside güsel Twisted Evil
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptySalı Kas. 27, 2007 2:14 pm

güzelik başka mesele dinledin mi bilmiorum ama dizide gülçinin tek başına sölediği şarkı vardı ve muthişti bu şekilde öğrenmiş oldum kiss
~MrT~
Administrator
Administrator
~MrT~

Character sheet
Text Field:

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptySalı Kas. 27, 2007 8:23 pm

ewet bende bazen izliyorum filmi sesinide duydum fark etmiyo güsel kıs pardon sesi warrr dewils
Goktug58
Uzman Moderatör
Uzman Moderatör
Goktug58

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptySalı Kas. 27, 2007 10:32 pm

Tabi ki Gülçin,süper sesli...
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 7:13 pm

ondan sonra bence yasemin ve eren maalesef cemrenin sesini pek begenmiorum ben smiler1
nurcan_y
Misafir

MesajKonu: en güzel ses kimin   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 2:21 pm

tabikide yaseminin ve cemrenin en güzel ses ayrıca onlar benim meleklerim Laughing
yoshy-fa
Misafir

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 3:30 pm

bence ilk gülçin 2 yasemin 3 eren 4 cemre cemrenin sesi çok normal çünkü
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Ocak 30, 2008 7:14 pm

teşekkür ederim arkadaşlar 43hjv46uj
cemre ke
Misafir

MesajKonu: en güzel kız en güzel sesi kız   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyC.tesi Şub. 02, 2008 9:44 pm

en güzel kız=cemre santa 43q1 sprsn w47
en güzel sesli kız =gülçin ryw tsklre sprsn tw
happy sho oha qay qay ore slkm snii uyu smile230 mahcup neyse oley rolleyestg6.gif sado2 idiot2 dondurma hıim hhh hhh
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPaz Şub. 03, 2008 5:42 pm

herkez gülçin demiş bencede gülçin sonrada yasemin! dondurma
elif
Misafir

MesajKonu: en güzel sesli kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 1:59 pm

bence yoshy en güzeli zaten yasemin en güzeli kendi ne kadar güzelse sesi güzeldir bneim favorilerim eren ve yasemin bi tek 2 sinin sesi güsel o kadar
CEMRE MA
Misafir

MesajKonu: CEMRE TABİİKİDE   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 2:01 pm

BENCE::
CEMRE CEMRE CEMRE CEMRE CEMRE BENCE GRUBUN EN GÜZELİ CEMRE DİĞERLERİ İĞRENÇ IYYYYYYYY!!!
gülçin
Misafir

MesajKonu: sesss   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 06, 2008 7:09 pm

tabikideeeee dnv hıim hhh buldummm oley gülçinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
en sevdiğim kızzz sprsn gülçin ikinci 43q1 eren ciek yasemin us cemreeeeeeeeeee cemreye sinir oluom dovencadikız dewils esiklr elephant pig
eren-esr
Misafir

MesajKonu: tabiiii eren yaaa   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPerş. Şub. 07, 2008 2:27 pm

erennin sesi güzel işte
eren-esr
Misafir

MesajKonu: cemre ma   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPerş. Şub. 07, 2008 2:35 pm

sana sesleniom yaaaa hepsinin seside güzel yaaaa sen çok bilion sanki sinirlendim yaa gülçinin sesi cemrenin kinden daha güzel ereninde
yaniiiii angry. angry.
cemre ke
Misafir

MesajKonu: hepimiz güzel sesliyiz   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyCuma Şub. 08, 2008 11:33 am

bakın size çok sinirleniyorum bizim grupta böyle tartışmalar olmaz ve biz bu siteleri görüyoruz tartışıyoruz kırılıyoruz bu siteleri kapattırıcam bugün son iyice bakın yani sinirlendim haaaaaaaa angry. angry. şimdi bütün hayranlarımı öpüyorum santa affraid Razz
eren-esr
Misafir

MesajKonu: üye gülçin   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyCuma Şub. 08, 2008 4:06 pm

bende cemreye sinir oluyom angry. angry. angry. angry. angry. angry. angry. angry. angry. angry. valla yaaa
sinir kız
merve
Misafir

MesajKonu: grup hepsideki en güzel sesli kız kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyCuma Şub. 08, 2008 8:49 pm

bence en güzel sesli gülçin ayrıca en güzelleride gülçin hepsini çok ama çok seviyorum ama gülçini biraz daha çok seviyorum arkadas smileyi Wink
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 6:17 pm

kızlar düşünceleriniz için tşkler arkadas smileyi
gizem gü
Misafir

MesajKonu: en güzel ses   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 6:12 pm

bencede en güzel sesli gülçin ben onun sesini çıkartıyorum.yemin ederim ekmek kur'an çarpsın ama en güzelleride cemre.ıhıhıhahahaha Laughing
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 6:46 pm

ii tbrkler sna dewils
mine
Misafir

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 7:11 pm

ya ne gülçinni herkes gülçine oy vermiş ha en güzel ve ince sesli erennnn gülçin aynı erkek gibi söylüyo vooooooooo bağrıyo Razz Laughing
deniz
Administrator
Administrator
deniz

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 8:11 pm

herkez istediğine oy kullanır sanane ya?

sana mı kalmış eleştirmek?

allah allah ya!

eren bnm aşkım onun yeri çok başka ama sensin erkek sesli tmm mı slk?

düzgün konuş!

GÜLÇİN İŞTE GÜLÇİN TAMAM MI sirit MANYATTINIZ AYOL ADMİNİ chesy
slk mine
Misafir

MesajKonu: Geri: Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?   Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? EmptyPerş. Şub. 14, 2008 1:54 pm

ben bir aptalım tam bir öküzüm çok üzgünüm çok özür dilerim adminim haklısınız ben bir otum mal kafalı bir salağım!
sizden çook çook çook özür diliorum!
kıçımı kırıp oturucam artık söz veriorm!
affedin beni Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? 315123 Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? 315123 Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? 315123 Grup Hepside En Güzel Sesli Kim? 315123

BEN BİR MALIM!! tsklre
BEN BİR SALAĞIM!! tw
BEN BİR APTALIM!! a5
BEN BİR İNEĞİM!! erı758o
BEN BİR ÖKÜZÜM!! us

Süper admin deniz sen 1 numarasın harikasın çok zekisin ciek

ryw 43q1 sprsn tsklre

Grup Hepside En Güzel Sesli Kim?
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-